Spolupráce s firmami

Škola v rámci odborové organizace spolupracuje s odborovým svazem Stavba. Na úseku vzdělávání škola spolupracuje s Jihočeskou hospodářskou komorou, Cechem sádrokartonářů ČR, Cechem obkladačů ČR, CTI ČR Brno a řadou firem, které se pomocí sponzorských darů podílí na vybavování odborných učeben, dílen OV a školících středisek. Firmy provádějí též školení žáků i pedagogických pracovníků k novým technologiím a materiálům a také umožňují provádění odborného výcviku na svých pracovištích.

Jsou to například: Korádo Česká Třebová, Dakon Krnov, Danfos Praha, Lasselsberger a. s. Plzeň, Sanitec Tábor, Viadrus Bohumín, Alcaplast s. r. o. H. Brod, Ptáček, spolupracují na výuce žáků TZB a oboru instalatér.

Firmy Rigips, Knauf, Wienerbergeger, Heluz spolupracují při výuce oborů montér suchých staveb a zedník. Firmy Norema a Pražma umožňují provádění odborného výcviku oboru zedník na svých pracovištích.

Sponzorský dar od LAUFEN CZ, s.r.o. (duben 2014)

Naše škola dostala sponzorský dar od firmy LAUFEN CZ, s.r.o. pro účely výuky žáků oboru instalatér – 7 ks závěsných WC a 7 ks umyvadel v celkové hodnotě více než 80 000 Kč.