Sportovní kurzy

Lyžařský  a snowboardový kurz

Ve východním Tyrolsku, v okolí města Lienz, u italských hranic. Střediska se rozkládají na svazích největšího rakouského pohoří Vysoké Taury v blízkosti nejvyšší hory Rakouska – Grossglockner (3798 m). Tuto oblast vyhledávají lyžaři kvůli upraveným, širokým a poloprázdným sjezdovkám a vysoké pravděpodobnosti slunného počasí. Lyžovat můžeme každý den v jiném středisku na celkem 310 km sjezdových tratí. Ubytování je v hotelu Iselsbergerhof, v jedno- až třílůžkových pokojích se sociálním zařízením. Fotografie naleznete ve fotogalerii.

suc55189      Cena zahrnuje:
dopravu autobusem po celou dobu akce
ubytování na 5 nocí
pojištění CK proti úpadku
polopenzi
skipas na 5 dní

povinně se zúčastní žáci 2. ročníku oboru Požární ochrana

     

 

 

Místo konání Termín konání Cena
Rakouské Alpy – Lienz 18. 2. – 23. 2. 2018 1996 a mladší
1995-1990
dospělí
7 450,-
7 750,-
9 950,-

 

Putování po Vltavě

[SinglePic not found]Pro třetí ročníky pořádáme kurz putování po Vltavě.

Povinně se zúčastní žáci 3. ročníku oboru Požární ochrana.

Místo konání Termín konání Cena
Vyšší Brod 4. 9. – 8. 9. 2017 800,-

 

Sportovně turistický kurz

[SinglePic not found]Pro druhé a třetí ročníky pořádáme Sportovně turistický kurz v Přední Výtoni. (obec ležící na břehu lipenského jezera v blízkosti hraničního přechodu Guglwald). Součástí kurzu je cykloturistický poznávací výlet do Rakouska. Žáci jsou ubytováni ve čtyřlůžkových chatkách s vlastním WC, sprchou a topením. Obsahem kurzu je cykloturistika, vodácký výcvik, rekreační sportovní činnosti, základy windsurfingu. Cena, která zahrnuje ubytování a plnou penzi, se pohybuje kolem 900,- Kč. Kurz je určen pro žáky 2. ročníků. Povinně se zúčastní žáci 1. ročníku oboru Požární ochrana.

Místo konání Termín konání Cena
Přední Výtoň  červen 2018

 

Další informace lze získat na sekretariátu školy nebo na telefonním čísle 387 312 326 (p. Schneider nebo p. Vít) nebo emailem schneider@sspcb.cz, popř. vit@sspcb.cz.